Aktywny Tata poleca


Witam,

Postanowiłem stworzyć nowy dział w którym będę Wam polecał ciekawe miejsca. Będą to zarówno takie miejsca gdzie można się wybrać z Dziećmi jak i takie gdzie można zabrać Żonę na randkę. Kolejność jest przypadkowa, a wybór bardzo subiektywny. Jeśli znacie miejsca, które powinny się tutaj znaleźć piszcie na aktywny.tata@gmail.com

 
 1. ZaKładka Food&Wine - świetna restauracja zarówno na spotkania biznesowe jak i na randkę z Żoną. Ceny bardzo przystępne jak na tej klasy restaurację. Miła obsługa i świetne wina. Mają nawet rodzime wina. Szczerze polecam.


ul. Józefińska 2
Kraków
http://zakladkabistro.pl2. Marchewka z Groszkiem - nie chce się Wam gotować. Nie ma problemu. Wybierzcie się do Marchewki z Groszkiem. Domowa kuchnia, trochę zabawek dla Dzieci i mila atmosfera. Ceny bardzo przyzwoite, a jedzenie powala.


ul. Mostowa 2
Kraków


3. Lodziarnia Donizetti - najlepsze lody w Krakowie. Polsko-Włoskie małżeństwo robi lody na miejscu. Ciekawe smaki, naturalne składniki i miła obsługa. W sezonie jestem tam codziennie.

ul. Św. Marka 23
Kraków

4. Centrum Wspinaczkowe Avatar - świetne miejsce na aktywne spędzenie czasu z Dziećmi. Specjalne, kolorowe ścianki dla Dzieci i możliwość organizowania urodzin.

ul. Przewóz 34
Kraków
http://myavatar.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz